0
0
0
0
0
0

Системи управління світлом

Системи управління світлом

Системи управління світлом дозволяють відтворити світлову картинку практично скрізь, де встановлені завдяки сучасним технологіям. Адже світло є невід'ємною частиною нашого життя. Без нього світ би занурився в хаос темряви і вічної мороку. Напевно тому гра у світло-темряві така приваблива.

Для створення певної атмосфери використовується безліч джерел та приладів світла. На перший погляд, система складна. Завдання ускладнюється режимом он-лайн і необхідністю контролю взаємозв'язку, налаштування, регулювання всіх її елементів.

Але насправді світлові системи управління спрощують технічну реалізацію складних завдань із великою кількістю освітлювальних пристроїв. Внаслідок використання системи управління приладами світла, можна не тільки увімкнути та вимкнути світловий пристрій, а й регулювати параметри освячення, так само зробити синхронізацію з музикою. Система управління світлом виконує конкретні функції та характеризується стабільністю функціонування.

У групу «система керування світлом» об'їдено контролери, светри, димерні блоки, DMX спліттери, бездротові DMX системи, блоки прямого включення. У свою чергу всі пристрої системи керування світлом поділяють на дві групи: аналогові та цифрові.

Світчери та перемикачі являють собою найпростіший тип систем керування світлом. Вони призначені для увімкнення, вимкнення приладів, перемикання робочих режимів. Світчери характеризуються здатністю обслуговувати кілька пристроїв. Розрізняють ножні та ручні варіанти светильника.

Диммерні блоки - пристрої, що регулюють напругу електрики, що подається на освітлювальний прилад і за рахунок цього змінюють яскравість світіння девайса. Кількість каналів варіює від 1 до 24.

DMX-спліттер використовують для вирішення проблем з комутацією та захисту від короткого замикання. Незамінний на заходах, де використовують багато професійного освітлення.

DMX-контролер або DMX-кодер цінується за функціональність, універсальність у застосуванні та простоту використання. Підключається через USB-інтерфейс до комп'ютера.

Існує багато моделей світлових пультів. Залежно від функціональності DMX-пульти можна поділити на клубні, дискотечні та концертні. Апаратні пульти поділяють управління прожекторами, інтелектуальним світлом (голови, сканери) і універсальні.

Особлива характеристика бездротової системи управління світлом полягає у відсутність великої кількості проводів. Управління здійснюється локальним способом або за допомогою центральних пультів, сенсорних екранів, веб-інтерфейсів та мобільних додатків. Єдиний інтерфейс користувача дозволяє здійснювати контроль як над окремими приладами, так і над групами пристроїв управління світлом.

Світлова апаратура - постійний атрибут сучасного життя. Завдяки системі керування світлом досягається ефективне керування та контроль над світловими пристроями. Купити світлову апаратуру можно у нас, ви маєте можливість створювати унікальні світлові ефекти. За допомогою наших спеціалістів ви прикрасите будь-яку програму.

Показати