0
0
0
0
0
0

Лампи і баласти

Лампи і баласти
Сьогодні світло не розкіш. Ми можемо насолоджуватися ним у будь-який час і без винятків завдяки різним лампочкам.
Якщо використання світла в побуті нічим не примітне явище, то погодьтеся, використання світла як дизайнерського рішення дуже цікаве. Що ж тоді говорити про будь-яку дискотеку, святкову вечірку чи розважальне шоу, на яких створюється чарівна атмосфера різноманітних вогників, мерехтінь та безліч інших ефектів. Ще одним завданням ламп є привернення уваги через світлодінамічні ефекти. Наприклад, з цією метою їх використовують у зовнішній рекламі та декоруванні вітрин магазинів та інше.
Вибір ринку освітлювальних приладів досить великий і представлений різними типами ламп. Це обумовлено тим, що для певного освітлювального пристрою використовується тип ламп. Наприклад, однієї апаратури підходять лише галогенні лами, інших застосовують імпульсні, третіх – дзеркальні, а четвертих – газорозрядні лампи. Головні вимоги до такого освячення - економічність, висока світловіддача та тривала експлуатація.
Види ламп:
- проекційні BEAM лампи – інтелектуальні пристрої повного руху. Подібна апаратура керується за допомогою пульта керування, до якого підключений сигнальний кабель від проекційної лампи BEAM. Принцип роботи, заснований на рух корпусу світлового пристрою. В результаті промінь світла пересувається у просторі, забарвлюючи його у різні кольори. BEAM лампи поєднують у собі функції відразу сканера, колорченджера чи стробоскопа. Також оснащені гобо-трафаретами, завдяки яким промінь світла забарвлюється та залишає різноманітні фігури (кільця, зірки, різні картини, у тому числі абстрактні, квіти та інше). А для того, щоб досягти природних ефектів (сніг, вогонь, вода та інше), рекомендуємо купувати прилад зі спеціальним анімаційним колесом.
- газорозрядні лампи – джерело світла, світлова енергія якого формується під час проходження електричного розряду у газових з'єднаннях. Колір світлового потоку залежить від складу пари або газу лампи, який представлений неоном, криптоном, аргоном, ксеноном та сумішшю газів у різних пропорціях. Також в газову суміш входить натрій або ртуть. До особливостей газорозрядних ламп відносимо високий рівень світловіддачі та експлуатація за будь-яких температур.
- галогенні лампи – модифікація ламп розжарювання, світловіддача яких у 2 рази більша, а термін служби збільшений у 2-4 рази за рахунок використання галогенних газів. Колба галогенних ламп виготовляється з термостійкого кварцового скла, яке витримує високі температури та вимагає дбайливого поводження. Галогенні світильники набагато компактніші за звичайні, що уможливлює їх використання як точкового джерела світла. Моделі підвищеної потужності застосовують як джерела світла, що заливає, і прожекторів.
- ксенонові лампи – це варіація газорозрядного джерела світла, для якого характерне яскраве свічення. Їх особливістю є присутність у колбі газу ксенону. Для ксенонових ламп типово рядків експлуатації близько 4 років інтенсивного використання, інтенсивність світлового потоку до 4000 люменів, споживання енергії менше у півтора рази, у порівнянні з галогенними аналогами, широкий вибір колірної температури.
- баласти - пристрій пуску та регулювання, що використовується як обмежувач електричного струму. Такі вироби необхідні в тому випадку, якщо електричне навантаження є недостатнім для того, щоб найбільш ефективно обмежити споживання струму. До переваг баластів відносимо: завдяки баласту лампи запускаються миттєво, сприяють відсутності мерехтіння ламп при включенні, економічність у споживанні електроенергії, довгостроковість та компактність.
Компанія Soundlight пропонує широкий вибір освітлювальних приладів, різної цінової категорії, виробника, розміром цоколя, потужності, форм та напруги. Наш асортимент постійно оновлюється. Купуючи у нас, ви отримаєте якісну продукцію із гарантією від виробника. Такі пристрої надійно відпрацюють весь термін і окуплять витрачені ними кошти. А наші фахівці допоможуть вам підібрати освітлювальне обладнання для будь-яких цілей.
Показати