Alex-Audio Активний комплект лінійного масиву

Alex-Audio Активний комплект лінійного масиву

На складі 22400.00

$22 400


  • Виробник: Alex-Audio
  • Тип: 4 активних сабвуфера + 4 активних сателіти
  • Номінальна потужніть, Вт: 11200
  • Пікова потужність, Вт: 22400
 На складі Модель: 100713
Спосіб доставки:
  • Самовивіз
  • Доставка Новой Поштою
Спосіб оплати:
  • Оплата Готівкою
  • Безготівковий розрахунок (Без ПДВ)
  • Visa / MasterCard:
  • Наложений платіж
Поширити в мережі
Копировать ссылку

Активний комплект лінійного масиву Alex-Audio спроектований спеціальним чином, для отримання якісного сформованого звуку в різних акустичних умовах, як в приміщенні, так і на відкритих майданчиках. Сумарна потужність комплекту складає 22,4 кВт. при максимальному тиску 138 дБ., який володіє гострою спрямованістю звукових хвиль у вертикальній площині. Завдяки таким умовам, напрямок звукової енергії дозволяє чітко контролювати і фокусувати її в необхідному положенні з максимальним ККД.

В даний комплект входять вісім акустичних систем лінійного масиву H-2 з кутом розкриття по горизонталі 100°, а по вертикалі 15° і чотири рупорних сабвуфера HS-15, які забезпечать неймовірно потужний - глибокий бас і рівномірний тиск по всій площі. Якісне відтворення НЧ та ВЧ частот при високій потужності звуку, дає вам можливість універсально використовувати комплект у всіх видах великих заходів. Для більш комфортного транспортування і зручного зберігання акустичних систем Alex-Audio, в комплект також входять рекові кейси LAR-2.

Всі елементи комплекту є активними з вбудованим силовим модулем, розташованим на задній стінці кожної акустичної системи. Модуль посилення оснащений DSP-процесором з попередньо встановленими заводськими настройками, які гарантують застосування акустичної системи з ідеальним звучанням і захистом від перевантажень. На панелі модуля присутній регулятор рівня вхідного сигналу від - ∞ до 0 дБ. Для підключення лінійного сигналу використовується вхід/вихід XLR. Харчування модуля забезпечується за допомогою роз'єму PowerCON, а також присутня можливість паралельного підключення харчування подальшого модуля.

На базі виробництва Alex-Audio за роки роботи та великого досвіду в інсталяціях, була спеціально розроблена унікальна апаратна конструкція PLA-4, для швидкого монтажу в непідготовлених для інсталяцій місцях. Висота установки становить 4,5 м. Також в комплект входить підвісна рама FH-10, яка призначена для кріплення акустичних систем H-2 в лінію масиву з можливістю корекції кута напрямку. Для підняття лінійного масиву використовується лебідка ручного управління з максимальним навантаженням 500 кг. При мінімальному обсязі і вазі установки, на монтаж апаратної конструкції знадобиться не більше однієї години.


У комплект лінійного масиву входить:

Вісім активних лінійних масивів H-2;
Чотири активних сабвуфера HS-15;
Дві апаратних конструкції PLA-4;
Чотири рек кейса LAR-2;
Дванадцять кабелів живлення PowerCon 1,8 м.

Тип
4 активних сабвуфера + 4 активних сателіти
Номінальна потужніть, Вт
11200
Пікова потужність, Вт
22400
Максимальний звуковий тиск, дБ
138
Матеріал корпусу
Фанера

Alex-Audio Активний комплект лінійного масиву