Трансляційне обладнання

Виберіть підкатегорію

Трансляційне обладнання

Поняття «трансляційне обладнання» об'єднує величезний асортимент акустичної продукції, призначеної для організації трансляції мови і звуку в приміщеннях або на вулиці. Це обладнання використовується для створення трансляційних систем різного типу і призначення та дозволяє озвучувати великі приміщення і відкриті майданчики, забезпечує фонову музику і передачу звукових повідомлень. Подібного роду пристрої повинні бути надійними і здатними до тривалої роботи. Вони повинні легко монтуватися і бути досить компактними. Бажано, щоб була можливість доповнити систему новим обладнанням без зайвих проблем. Подібні пристосування охоплюють велике коло пристроїв, про які піде мова далі.

Трансляційне обладнання базується на гучномовцях. Жодна система не буде функціонувати, якщо вони не будуть відображатися. Для транслювання застосовуються гучномовці двох типів. Перший тип застосовується в приміщеннях, а другий - на відкритих просторах, в саду або на вулиці. Гучномовці другого типу волого і вітростійкі, тому можна сміливо їх використовувати навіть у негоду. Гучномовці підсилюють вхідний сигнал до високих частот. За рахунок цього звучання може передаватися на великі відстані.

Джерело сигналу займає провідне місце у всій цій системі. Джерелами можуть виступати мікрофони, різні плеєри і радіоприймачі. Вони повинні бути досить хорошими по функціональним можливостям. Бажано, щоб була можливість перемикання треків з окремих джерел. Звукові пристрої повинні підтримувати більшість форматів. Наступний, не менш важливий елемент, це мікшер. Він забезпечує поставку сигналів від джерела в приміщення. За рахунок мікшерів ви можете регулювати надходження сигналів з джерел і блокувати деякі з них в потрібні моменти.

Для забезпечення електроживлення використовуються блоки. Вони ж потрібні для комутації каналів, генерації сигналів і автоматичних селекторів. Ще одним елементом виступають кабелі і підсилювачі, які забезпечують трансляцію сигналу на досить велику відстань, зберігаючи, при цьому, якість звучання. Для того щоб підключити пристрій до трансляції, регулювати гучність звучання і передачу сигналу, необхідні пульти і атенюатори. І звичайно, не обійтися без акустичного обладнання. Воно представлено колонками, рупорами та вбудованої акустикою.

Нас знаходять за такими тегами: музичні колонки, трансляційний підсилювач, купити велику музичну колонку, настінна акустика, трансляційні підсилювачі, стельові акустичні системи, стельова акустика, стельові динаміки, рупорні акустичні системи, трансляційне обладнання, трансляційний підсилювач, купити колонки для фонової музики, стельова колонка, акустика для ресторану, врізні колонки, всепогодну акустика, що вбудовуються динаміки, музична колонка велика, настінні акустичні системи, настінні динаміки, підвісні акустичні системи, підвісні колонки, регулятор гучності, вуличні колонки, трансляційний підсилювач 5 зон, трансляційний підсилювач потужності, стельова акустична система, акустика для фонової музики.