Спецефекти

Виберіть підкатегорію

Спецефекти

POWERlight FM-200 Генератор вогню

 Нема в наявності

$100

ТОП продажу
POWERlight Shoot Machine Генератор конфетті
ТОП продажу
POWERlight SM-900 Дим машина
Спецефекти

Спецефекти стали невід'ємною частиною різних заходів, будь то концерти або різні елементи в сфері розваг. Наприклад, клубні спецефекти не обмежуються одними лише звуковими і світловими ефектами, але в хід йде і більш дороге обладнання: генератори диму і туману, імітатори вогню, генератори снігу і мильних бульбашок.

Спецефекти для шоу здатні швидко і недорого створити яскраве видовище і урізноманітнити навіть саму нудну програму. Сучасні клуби, провідні концертні зали, івент-агентства постійно використовують ефектні лазерні проекції, димові шоу, машини конфетті, мильних бульбашок або штучного снігу, які викликають радісні позитивні емоції не тільки у дітей, але і у дорослих.

Сучасні спецефекти для сцени абсолютно безпечні для оточуючих людей, тому активно застосовуються на дитячих святах, масових концертах та інших урочистостях. Варто тільки дотримуватися техніки безпеки і застосовувати їх відповідно до рекомендацій виробника.

Нас знаходять за такими тегами: димогенератор, генератор мильних бульбашок, дим машина, генератор диму, генератор снігу, генератор туману, конфетті гармата, установка для мильних бульбашок, машина мильних бульбашок, машина для снігу, сніг машина, Хейзер, генератор co2, рідина для диму, генератор конфеті, рідина для снігу, вертикальна дим машина, генератор вогню, бабл машина, туман машина, дим машина, led дим машина з підсвічуванням, потужна дим машина, міні дим машина, Хейзер, генератор штучного снігу, світлодіодна дим машина.