Про нас

Компанія «SOUNDLIGHT» працює на ринку України вже понад 17 років. Наша компанія це команда ентузіастів і професіоналів своєї справи з багаторічним досвідом. Ми добре знаємо ринок, розбираємося в технічних аспектах і співпрацюємо з багатьма виробниками звукового світлового та сценічного обладнання. Наші клієнти та представники вважають нас надійним постачальником!

Нам цікаво створювати тривалі партнерські відносини, які будуть зміцнюватися не тільки швидкими і якісними поставками, а й істотними знижками починаючи з першого замовлення. Постійне партнерство дасть вам перевагу перед конкурентами - наші знання про ринок дозволять Вам вибирати тільки гідні варіанти світлового, звукового або сценічного обладнання. Продаж кращих продуктів за найкращою ціною - ось наша мета, задовольнити наших клієнтів - наша мотивація. Ми хочемо, щоб купуючи у нас ви отримували максимум за свої гроші.

Творчість не терпить шаблонів! Тому нам цікаво створювати нестандартні рішення для самих, здавалося б, простих проектів, перетворюючи їх в неповторне як звукове, так і світлове видовище, яке забезпечить клієнту багато незабутніх вражень.

У нашому каталозі велика кількість найменувань. Вашій увазі пропонуються акустичні системи, світлове і сценічне устаткування, кабельна продукція, стійки і кріплення, аксесуари і витратні матеріали відомих брендів. На складах підтримується постійний запас продукції для швидкої поставки замовнику. .

На сьогоднішній день компанія «SOUNDLIGHT» є офіційним представником наступних брендів: