З радістю повідомляємо про нове надходження на склад, вінтажна новинка від компанії POWERlight - Світлодіодний Прожектор STAR-400!

Світлодіодний прожектор POWERlight STAR-400 - це ідеальне поєднання традиційного і сучасного. Він привертає увагу своїм унікальним вінтажним дизайном в ретро стилі. Прилад оснащений світлодіодами RGBWA 468 шт., сумарною потужністю 375 ват (336-RGB, 87-теплих білих і 45-теплих білих + янтарних діодів) і при цьому, споживана потужність не перевищує 400 Вт. Користувачу доступно 19 керованих секцій світлодіодів: 8-сегментні RGB світлодіоди внутрішнього кільця, 2-сегментні центральні WA світлодіоди, 1-сегментні RGB заднього кільця і ​​8-сегментні RGB зовнішнього кільця, можуть управлятися як єдине ціле або кожен світлодіод незалежно, створюючи переходи, чудову анімацію і ефект райдуги на алюмінієвому відбивачі. Крім потужного світлового потоку, модель відрізняється можливістю плавної зміни кольору, наявність стробоскопічного ефекту зі змінною швидкістю і 16-бітовим диммером. STAR-400 може працювати в декількох режимах: Master / Slave, Stand Alone, Auto mode, а також є кілька режимів роботи по протоколу DMX512 на 2; 7; 16; 51; 55 і 64 каналів з попередньо запрограмованими піксельними ефектами. Прожектор здатний ефективно висвітлювати великі приміщення і сцени і буде хорошим вибором для шоу, телебачення, масових заходів та концертів.

Міцний алюмінієвий корпус POWERlight STAR-400 з захистом IP-20 просто встановлюється і транспортується, а багатофункціональний кронштейн дозволяє встановити прожектор в будь-якому зручному положенні. Надійні світлодіоди працездатні не менш 50000 годин, а для більш довгострокової роботи встановлено 4 датчика температури. Для оперативного, надійного і безпечного підключення встановлені роз'єми powerCON (вхід + наскрізний вихід). Також встановлено функціональний дисплей, який призначений для відображення всієї необхідної інформації під час роботи світлового приладу.

Рекомендовані статті

Світлодіодні панелі BAR / BEAM / RGB

Світлодіодні панелі BAR / BEAM / RGB

На склад SOUNDLIGHT надійшли новинки від компанії POWERlight! Світлодіодні панелі BAR-A1272 / BAR-A36 POWERlight BAR-A1272 - це багатофункціональна світлодіодна панель з споживаною потужністю всього 80 Вт. Панель оснащена 12-ма світлодіодами теплого білого кольору CREE/XP3535 по 3 Вт. кожен з кутом розкриття променя 5°. Також A1272 укомплектований RGB світлодіодами CREE/5050SMB в кільк..

Знижка -20% на рухомі голови POWERlight

Знижка -20% на рухомі голови POWERlight

Акція на рухомі голови POWERlight з знижкою -20% ! Поспішіть, акція діє до 01.08.2021 ! Рухливі голови (BEAM/SPOT) Рухливі голови (LED / WASH) ..