Мікшерні пульти

Виберіть підкатегорію

Мікшерні пульти

Мікшерні пульти

Мікшерний пульт це багатофункціональний пристрій, який застосовується для маршрутизації, корекції і підсумовування звукових сигналів від декількох джерел в один або кілька сигналів. Це потрібно робити при проведенні концертів або ж для запису в студії, якщо застосовується одночасно кілька мікрофонів і електричних музичних інструментів, чиї сигнали необхідно збільшити, з'єднати, обробити і передати на пристрій посилення, запис або інше.

Мікшерні пульти можна поділити на пасивні і активні. Робота пасивних мікшерів базується на застосуванні пасивних елементів, робота яких не потребує джерела живлення. Робота активних мікшерів заснована на застосуванні активних елементів, для роботи яких потрібне джерело живлення.

Нас знаходять за такими тегами: мікшер, мікшерний пульт, діджейський пульт, активний мікшерний пульт, міксмастер, микшерский пульт, цифровий мікшер, діджеевскій пульт, мікшер для мікрофона, dj мікшер, мікшерний пульт для діджея, мікшерний пульт з ефектами, музичний пульт, аналоговий мікшер, звуковий мікшер, діджей мікшер, звуковий пульт, dj пульт, пасивний мікшерний пульт, аудіо мікшер, мікшерний пульт з підсилювачем, діджейський мікшер, міні мікшер, міксмастер трансформер.