На склад поступили нові моделі LED PAR прожекторів від компанії POWERlight!

 

Потужні світлодіодні PAR прожектори 18х15Вт., та 18х12Вт. За допомогою RGBWY і RGBWYU мікшера, користувач може отримати будь-який колір або відтінок. Крім потужного світлового потоку, моделі відрізняються можливістю плавної зміни кольору і наявністю стробоскопічного ефекту зі змінною швидкістю. При 25 градусному розкритті, прожектори здатні ефективно освітлювати великі приміщення та сцени і будуть хорошим вибором для шоу, масових заходів або концертів.

Литий алюмінієвий і міцний корпус просто встановлюється і транспортується, а багатофункціональний кронштейн дозволяє встановити прожектор на підлогу або підвісити. Користувачеві пропонується кілька режимів управління, серед яких DMX512, Master / Slave, Sound Control і Stand Alone. Також встановлено функціональний дисплей, який призначений для відображення всієї необхідної інформації під час роботи світлового приладу.

 

LED PAR 1812 (RGBWY 5в1)

LED PAR 1815 (RGBWYU 6в1) 


Рекомендовані статті

Світлодіодні панелі BAR / BEAM / RGB

Світлодіодні панелі BAR / BEAM / RGB

На склад SOUNDLIGHT надійшли новинки від компанії POWERlight! Світлодіодні панелі BAR-A1272 / BAR-A36 POWERlight BAR-A1272 - це багатофункціональна світлодіодна панель з споживаною потужністю всього 80 Вт. Панель оснащена 12-ма світлодіодами теплого білого кольору CREE/XP3535 по 3 Вт. кожен з кутом розкриття променя 5°. Також A1272 укомплектований RGB світлодіодами CREE/5050SMB в кільк..