Український виробник акустичних систем Alex-Audio представляє власний модельний ряд динамічних головок. Основна лінійка включає в себе високочастотні драйвери, коаксіальні і низькочастотні динаміки розміром від 5 'до 21' дюйма, як з ферритовою так і неодимовою магнітною системою. Всі гучномовці виготовлені з високоякісних матеріалів.

 

 

 

Низькочастотні динамічні головки серії SN і SF від компанії Alex-Audio забезпечать потужний тиск і чистий звук. З широким частотним діапазоном від 30 Гц. і потужністю від 100 до 2000 Вт. Дану лінійку рекомендовано використовувати в професійних акустичних системах. Динаміки можна вбудовувати в різні типи корпусів, щоб добитися необхідного звучання.

 

Серія SNC і SFC представляють собою коаксіальні динаміки, які програють більший діапазон частот, що забезпечується самою конструкцією. Такі динаміки часто називають двостороннім або двох смуговим динаміком. Динамік відтворює НЧ частоти, а вбудований ВЧ драйвер відтворює високі частоти. Частотний діапазон знаходиться в межах від 50 до 20000 Гц., А потужність від 150 до 450 Вт.

 

Високочастотні драйвери Alex-Audio серії DN і DF це приголомшливе поєднання розширеного діапазону з лінійною частотою і високою ефективністю. Широка частотна характеристика драйверів від 700 до 20000 Гц., Номінальна потужність від 10 до 90Вт., А розмір котушки знаходиться в межах від 1 'до 4' дюймів.

Рекомендовані статті

Знижка на акустичні комплекти -20%!

Знижка на акустичні комплекти -20%!

Знижка - 20% до кінця 2020 року! + Безкоштовна доставка! Акустичний комплект загальною потужністю 400 Вт. (RMS) складається з: Акустична система Alex-Audio T10-P200 - 2 шт. Підсилювач потужності NRG Power QE-300 - 1 шт. Мікшерний пульт MixMaster T-7 - 1 шт. Акустична стійка SP-19B - 2 шт. Акустичний комплект загальною потужністю 2800 Вт. (RMS) складається з: Ак..