Сабвуфери

Сабвуфери

Сабвуфер - це різновид акустичної системи, яка може відтворювати навіть самі низькі частоти, які сприймаються людиною. Як правило, сабвуфери є активними, тобто мають підсилювач в корпусі, в той час як пасивні моделі зустрічаються вкрай рідко.

Активний сабвуфер має вбудований підсилювач потужності (який дозволяє зняти низькочастотне навантаження з підсилювача) і активний (або пасивний) кросовер (фільтр), що дозволяє фільтрувати високі частоти і спрощує узгодження сабвуфера з акустикою і особливостями приміщення. Активні сабвуфери часто мають додаткові можливості для підстроювання до конкретних умов використання (поворот фази, регулювання АЧХ, положення точок зрізу кросовера, крутизни зрізу і т.д.). Це відноситься тільки до активних фільтрів з елементами підсилення. Пасивні фільтри тільки фільтрують низькі частоти.

Сабвуфер вважається допоміжною складовою акустичної системи. З цієї причини при домашньому використанні він не обов'язковий і власники самі вирішують для себе, чи потрібна їм додаткова колонка. Однак якщо клієнт використовує професійні системи, то питання постає зовсім в іншому світлі. Адже в такому випадку важливо забезпечити глибоке, повне звучання. Домогтися цього можна тільки одним способом - підібрати набір колонок, кожна з яких відповідає за певну частоту. З цієї причини потрібен професійний сабвуфер, який відрізняється наступними характеристиками:

1. Забезпечує звучання на низьких частотах. Приблизна межа передачістановить від 20 Гц., а інші колонки системи просто не можуть відтворювати ці показники.

2. Створює чітке і чисте звучання. При відтворенні звуку на низьких частотах без сабвуфера часто виникають сторонні шуми і вібрації, що неприпустимо для професійної техніки.

3. Дозволяє більш компактно розташувати складові системи. Адже одна загальна колонка з декількома динаміками займає багато місця та незручна при перестановці. З цієї причини простіше використовувати окремий сабвуфер.

Ми пропонуємо купити професійні сабвуфери власного виробництва, які отримали світове визнання. Наша техніка користується заслуженою популярністю по всьому світу! Якщо у Вас виникають питання з вибором - звертайтеся за кваліфікованою допомогою до наших фахівців.