Пасивні акустичні системи

Пасивні акустичні системи

Пасивні акустичні системи - це обладнання, яке не має вбудованого підсилювача потужності. Якщо вам потрібні колонки для активної експлуатації, наприклад, для створення високоякісного звуку на дискотеках або для організації живих концертів, тоді вам додатково доведеться купити спеціальний підсилювач потужності, який зможе ефективно доповнювати пасивні динаміки. Варто відзначити, що перед покупкою даної техніки дуже важливо ознайомитися з паспортними даними, в яких вказані можливості колонки та наявність необхідних виходів. При необхідності проконсультуватися у наших фахівців. Це важливо, тому що різні звукові системи можуть не завжди ідеально підходити один одному і в результаті звучання колонок буде набагато гірше. Тому ми рекомендуємо купувати звукове обладнання однієї торгової марки, або ж вибирати фірми, які можуть ефективно працювати між собою.

Якщо ви організовуєте вечірки або дискотеки, то неодмінно повинні знати про те, що якісні пасивні колонки для дискотек - це першочергова запорука успіху. Перш ніж вибрати апаратуру, треба зорієнтуватися в її основних технічних характеристиках. Купуючи акустику, звертайте увагу на той факт, що акустичні системи з однаковими параметрами від різних виробників звучать по-різному. Так, звучання пасивних акустичних систем різних фірм має унікальне забарвлення. Важливо також враховувати і такий нюанс як стиль музики. Професійна акустика для дискотек одних моделей і виробників може більш барвисто передати музику формату Dance, Electronics або Hip-hop, а інші моделі більше підійдуть для Rock і Blues.

Головний критерій оцінювання якості пасивної акустики - це технічні параметри і популярність бренду. Однак саме звучання звукових приладів визначається на слух. Щоб грамотно підібрати акустичні системи для дискотек, не потрібно звертати увагу на зовнішні дані акустики. Адже часто буває, що споживач дивиться на непоказні колонки та сумнівається в необхідності їх придбання. А насправді ці колонки можуть давати супер якісне звучання. І це вже помилка споживача, для якого акустика для дискотек здалася непривабливою. Крім того не варто лякатися корпусів нестандартної форми. Це зроблено для того щоб звук був природним.

Розмір акустики повинен залежати від типу приміщення. Так, наприклад, в невеликих приміщеннях застосовують компактні колонки середнього розміру. Тому при будь-яких сумнівах звертайтеся до нас, ми завжди якісно і професійно проконсультуємо Вас!

Також в нашому магазині Ви можете підібрати необхідний для акустичної системи динамік. Це може бути:

Високочастотний драйвер

Низькочастотний динамік

Коаксіальний динамік

- Дуже великий динамік