Акустичні системи

Виберіть підкатегорію

Акустичні системи

Акустичне обладнання - поняття дуже широке, оскільки об'єднує всю техніку та аксесуари до них. Мало хто знає, що для конкретного закладу і для конкретних цілей застосовують різну апаратуру. Наприклад, акустичне обладнання для кафе за технічними параметрами буде відрізнятися від обладнання для домашнього використання або караоке-клубів. Устаткування такого виду виконує одну головну функцію - відтворює якісний, чистий звук, тому дуже важливо якість збірки і якість використовуваних матеріалів.

Активні акустичні системи мають власні підсилювачі потужності, завдяки чому можливе полегшення узгодження між випромінювачем і підсилювачем по потужності. Також вони дозволяють зменшити загальну вартість, зробивши систему максимально мобільного. Для тих випадків, коли підсилювач вже вбудований в акустичну систему, може знадобитися кабель великого перерізу. Акустичні колонки такого типу незамінні для професіоналів і фахівців, які вже не перший рік працюють в даній сфері. Також вони необхідні для організації виступів артистів і персоналу, який часто працює на виїзді на різних майданчиках.

У пасивних систем немає підсилювачів потужності. Це означає, що їх необхідно буде докупити. Часто через те, що потрібні конкретні характеристики опору і потужності, зробити таку покупку досить складно. Якщо неуважно підійди до вирішення питання і припуститися помилки, у відтвореного звуку буде мала потужність. Якщо ж потужність виявиться вищою за ту, яка необхідна, може статися перевантаження динаміків. Акустичні системи пасивного типу оптимальні в разі необхідності створити професійніше озвучування майданчиків великого розміру. Також вони можуть бути використані в домашніх умовах за рахунок невеликих габаритів і ваги.